لیست 300 نفره آقای رییس جمهور

به نظر میرسدقاضی القضات شهر بالاخره لیست 300 نفره یی که رییس جمهور محترم از خیلی وقت پیش توی جیبشان قرار داده بودند وآس ایشان بود و  هی تهدید میفرمودند که آنرا رو میکنند را رویت فرموده و نقل به این مضمون اعلام نظر فرموده اند که برخی از آنها قبلا" مجازات شده اند و برخی از اعضای لیست در حال مجازات و طی دوران عقوبت هستند و اما برخی دیگر طفلکی ها اسمشان اشتباهی توی جیب آقای رییس جمهور بوده است.

سمعا" و طاعتا

شاید، بعضی ها بجای جیب چپ باید توی جیب راست می بودند و یا شاید اصلا" این دو تا جیب به هم راه داشته باشند و یا یک یا هر دو آنها خیلی چفت و بست نداشته و سوراخ هم داشته باشند. شاید هم سوراخ های خیلی بزرگ.

من خیلی تعجب میکنم با آن همه تیزبینی و زیرکی که در آقای دکتر در قلع و قمع دشمنان و  محالفان داخلی و خارجی سراغ دارم چطور شده است که این اختلاسگر محترم 3 هزار میلیارد تومانی توی لیست آقای دکتر قرار نگرفته است. شاید هم اصلا" این مبالغ ها در حد و اندازه هایی نیست که کسی را توی لیست جناب رییس جمهور قرار دهد و یا مورد خشم قاضی القضات قرار بگیرد و لیست این ها اصولا" جداست چرا که اسم ایشان که اتفاقا" مثل بعضی از پیامبران ایرانی و اصیل و آریایی نیز می باشد حتی در لیست کارآفرینان هم بوده است.

در این وانفسا بدا،وامصیبتا و اسفا کسی که اسمش در شمار متخلفان از طرح امنیت اجتماعی قرار بگیرد و لاک انگشتان لامذبش زننده و یا موهای سرش فشن و مانتو و یا آستین مبارکش کوتاه باشد و یا توی جاده و خیابان ناجور راه برود. ویراژ بدهد و غر و فر بیاید. عنقریب است که سیستم آنلاینی برای آنها طراحی شود تا ردگیری آنها در هر نقطه از کشور حتی در منطقه آزاد هم از چشمان تیزبین ماموران بدور نباشد.تنها با یک کلیک سوابق قر و فرهایش بر روی صفحه مانیتور ظاهر شود.

خلاصه اینکه با نزدیک تر شدن به انتخابات لیست و لیست بازی زیاد تر میشود. بعضی جان میکنند و قربان صدقه میشوند تا توی یک لیست قرار بگیرند، بعضی ها هزار آیه و قسم میخورند که فلان لیست لیست شیادین و دزدها و دغل کارها و اموی ها و قاسطین و مارقین و یا احیانا" منحرفین است  و بعضی ها هم جان آدم را به لب می آورند تا اسم آدم را توی لیست خودشان قرار دهند. بعضی ها هم مثل من عامی دنبال یک لیستی هستند که آنرا توی صندوق بیاندازند و به وظیفه الهی و انسانی و اجتماعی خود عمل نموده باشند و روحشان شاد شود.

علی ای حال، شب جمعه است و از خداوند میخواهیم که ما را از لیست گناهکاران خط بزند. از لیست بدهکاران بانکی و غیر بانکی خط بزند و پاک  از لیست کسانی که دوستشان ندارد خط بزند و در شمار اولیاء الله قرار دهد که مابقی لیست ها همگی پیچ در پیچ است و هیچ است.

/ 5 نظر / 10 بازدید
بربند

سلام چه دل پري داريد از اين مملكت... متاسفانه هر روز هم بدتر از ديروز ميشود!!! انشاءالله هر چه زودتر سكان هدايت اين كشتي طوفان زده به دست آقايمان بيفتد و خودشان آنرا به پيش ببرند. يا حق

سلام چه خوب شد نوشته هات رو دیدم موید باشی .

عماد بهاري

سلام چه وبلاگ زيبائي !! واقعا فضاي وبلاگتون خيلي صميمي و بي تکلّفه . . خوشحال ميشم اگه خودتون مايل باشيد لينکتون کنم، اجازه هست؟ آخه بي اجازه کسي رو لينک نميکنم . . منتظر جوابتون توي وبلاگ اشعارم هستم .. ضمنا هر وقت به روز شدين منم خبر کنيد فکر ميکنم بتونم خواننده ي خوبي واسه مطالبتون باشم . شما هم اگه منو خوندي احساستون رو واسم بنويسين . . [گل] فعلا با اجازه . . [گل]

رویا

رورگار بخیر بگذرد کاش از ما!

tv3

تبلیغات صداوسیما را به صورت اس ام اس روی گوشی خود داشته باشید و بابت ان درامد روزانه دریافت کنید اطلاعات بیشتر در ادرس: www.tv3.dde.ir مديريت تبليغات